„ДНК“ денеска ја промовираа новата песна со видеоспот. „Кога би знаела сè“ дело на Панчо и Лазар Цветковски.

Видеото е снимано во Чигако.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.