Пејачката Емина Јаховиќ(40) во моментов ужива со синовите Јаман и Јавуз на одмор во Бодрум.

Таа редовно се огласува на Инстаграм, а сега со нова објава ги воодушеви следбениците. Имено, таа позираше на плажа без шминка во костум за капење и во таа прилика покажа колку е негувана, но и какво тело има.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.