Пејачот Дарко Лазиќ застана наводно на луд камен, со избраничката Катарина.
Како што се дознава, парот се венчал во тајност вчера на 8 декември, во општина во Нови Сад, во присуство на неколку луѓе.

На венчавката не присуствувала мајката на Дарко, ама ги потврди овие вести.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.