Вториот ден од „Охрид колинг“ почнува во 20 часот со Rastik, Olly James, Markus Schulz, Nervo и легендарниот Fedde Le Grand!

Вратите ќе бидат отворени во 19 часот соопштија организаторите.

Вчерашниот настап на Стив Аоки, Галоски и останатите помина во одлична атмосфера.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.