Последниве денови Игор и Северина Којиќ ги полнат весниците со наводните шпекулации за разводот и прекинот на нивната љубов. Тие досега не се огласуваа по повод оваа тема, но она што е сигурно е дека тие двајца апсолутно не се грижат за негативните приказни и дека уживаат токму онака како што навикнале.

Една фотографија била доволна тие двајцата сите да ги убедат во спротивото. Игор со последната објава на својот Инстаграм профил објавил романтичен момент со својата сопруга.

Тие двајцата се во многу смирено издание и блескаат не сокривајќи ја насмевката и меѓусебната љубов.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.