Пејачката Маја Оџаклиевска гостуваше во емисијата „Луда ноќ“, после што испеа псена и соопшти дека токму со тој настап се откажува од сцената.

Имено таа открила дека е уморна од се и дека нејзиниот настап е убаво простување.

Овојпат ме потсетивте да ве потсетам дека ова би можело да биде убаво простување, така што би ве молела да не настапувам. Да знам дека тоа го сакате, ама јас сум малку уморна од се – рекла Маја.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.