Наташа Беквалац ја одложи премиерата на спотот за песната „Dođi mami“, па наместо енес, публиката ќе има можност спотот да го види утре на Јутјуб каналот на пејачката. Иако не открива која е вистинската причина, таа навести дека е отечена од плачење, а ако се има предвид дека утрово на Курир.рс осамна вест за неа и нејзиниот поранешен сопруг Лука Лазукиќ, кој ја претепа веднаш по породувањето, не е тешко да се претпостави.

Значи, се што можеше да тргне наопаку освен концертот, фала Богу, тргна уште од синоќа… Што ли е, дали повторно ме мава ретрограден Меркур, не сум паметна… Затоа, вака отечена од плачење од грди вести и болни наслови ќе се појавам на промоцијата на спотот во трговскиот ентар БИГ во мојот Нови Сад во 12 часот пред седмата сила и пред своите фанови… А спотот ќе го пуштиме утре премиерно на мојот официјален Јутјуб канал. Не прашувајте ме зошто ни што се случува, веројатно е така кога ќ тргне наопаку. Да сме живи и здрави, ве сакам, напиша Наташа на Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.