Пејачката Никол Шерцингер важи за една од најубавите жени во светот, а во петтата деценија тоа го докажува со својот изглед.

Никол повторно ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со објавено видео од нејзе како ужива во морската вода.

Нејзините обожаватели ја опсипаа со лајкови и комплименти: „Изгледаш неверојатно“, „леле“, „не си реална“, „невозможно е да си толку стара“ …

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.