Нека ни е вечен ИЛИНДЕН
Нека ни е вечна МАКЕДОНИЈА!!!, порачаа од „Некст тајм“ со песната „Нешто ќе те питам бабо“.

Нека ни е вечен ИЛИНДЕН
Нека ни е вечна МАКЕДОНИЈА!!!

Posted by Next Time on Sunday, 2 August 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.