Дара Бубамара веќе со месеци наназад дивее по патиштата за време на возењето автомобил. Покрај тоа што вози 160 километри на час, таа користи и мобилен за да го снима сето тоа.

Неодамна објави снимка на која се гледаат три деца во автомобилот и тогаш покажа дека вози со 159 километри на час.

Сега и нејзиното момче Тони покажа како вози со преку 200 на час.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.