Јелена Карлеуша овојпат на социјалните мрежи изненади со малку поинаква фотографија од оние на кои сме навикнати да ги гледаме. Таа опиша како ја нервирало да ја гледа сиромаштијата во која растела и воедно како се мачи нејзиното семејство.

Таа рече дека била најпогодена кога ги гледала нејзината мајка и тетка како страдаат, исто така кажа дека не била дете со разни барања. Единствено што барала е да веруваат дека ќе стане најголемата sвезда во Србија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.