Дара Бубамара објави фотографија со своето момче Тони, 24 години помлад од неа, и покажа колку уживаат во љубовта.

Пејачката и нејзиното момче, бизнисмен, носеа бањарки и позираа прегрнати за социјалните мрежи, што ги воодушеви нејзините обожаватели.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.