Каролина Гочева, iако не е многу активна на социјалните медиуми, со објавена досега невидена фотографија предизвика бројни реакции и поддршка од нејзините колеги и фанови.

Како и сите музичари во нашата земја така и Каролина е сериозно засегнати од ситуацијата поради пандемијата на корона вирусот и веќе многу долг период нема никакви настапи и ангажмани.

Денов, месецов, годинава… – напиша Каролина покрај својата фотографија

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.