Мартин и Стефан Филиповски вечерва ја промовираа „Нешто ќе те питам бабо“, преработка на старата македонска песна.

Погледнете го видеоспотот:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.