Пејачката Ријана реши да ги израдува фановите со нови провокативни фотографии. Таа покажа како изгледа во спалната соба и зошто нејзиниот партнер се воодушевува.Ријана одбра две комбинации, црвено за среќа и бело.

Во двете изгледа заводливо и без маани.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.