Наташа Беквалац сподели со фановите фотографија која сите ги разнежи, а описот кој го стави на неа, посебно ги воодушеви нејзините следбеници.

Пејачката често споменува дека ќерките Катја и Хана и се најважни во животот, а сега на Инстаграм сподели фотографија на малата Катја која стои, па се пофали:

Човекот на мојот живот, стои сам.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.