Пејачката Биба Додева на својот Инстаграм профил објави дека е позитивна на Ковид-19.

Време е за Ковид-19. Дај Боже да помине поскоро – напиша Биба покрај фотографиите со нејзиниот внук.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.