Андре Риу упати видео порака до Македонија. Тој посака во овие тешки времиња да имаме многу здравје и енергија.

André Rieu со специјална порака до македонската публика 💖

🎫Билетите за André Rieu live in Skopje се достапни во продажба на следниот линк 👉 bit.ly/2W2GabX

Posted by Password Production on Tuesday, May 12, 2020

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.