Луна Џогани реши на гледачите на „Задруга“ да им приреди жешки кадри, притоа појавувајќи се сосема гола пред камерите.

Таа влезе под туш кабината покажувајќи го задикот, а потоа со лицето се сврте кон камерите пошто до израз дојдоа и нејзините голи гарди.

Таа решила да покаже се, тргајки ја завесата со која до сега се криеше од камерите.

Како на ова ќе реагира нејзината мајка Анабела останува видиме.

Инаку, претходно Луна цело време ја уживаше нејзината поддршка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.