Адријана Лима се релаксира со новото момче во Италија. 38-годишниот модел одмара на луксузна јахта со Емир Ујар.

Двојката си разменуваше нежности и се забавуваше на скутер во водите на Сардинија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.