Вереницата на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ покажа како изгледала на новогодишната ноќ, па и кој ѝ правел друштво.

Таа не се двоела од вереникот Дарко Лазиќ, а објавила и снимка на која се гледа како се бакнуваат.

Вереницата избрала син фустан и ги нагласила долгите нозе.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.