Сопругот на популарната српска пејачка Јелена Карлеуша,  фудбалерот Душко Тошиќ повлекол потег кој предизвикал шок во јавноста. Јелена не останала должна и веднаш му вратила.

Веќе извесно време балканските медиуми  шпекулираат дека бракот на Јелена и Душко е на стаклени нозе, а главна причина за тоа е наводната порно афера на Карлеуша со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.

Душко неодамна ја отследи сопругата Јелена на Инстаграм, а сега од својот профил ги избришал и сите заеднички фотографии со сопругата.

Дали овој потег покажува дека нивниот брак е готов, ќе покаже времето.

Јелена не останала должна и реагирала со иста мерка, го отследила сопругот Душко на Инстаграм , но на нејзиниот профил се уште има некој нивни заеднички фотографии на кои се и нивните две ќерки.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.