Наташа Којиќ Таша, ќерката на фолкерот Драган Којиќ Кеба, веќе со години живее и работи во Америка, каде што создава музика за филм, но исто така се занимава и со глума.

Таа на својот Инстаграм профил, со своите следачи, споделила дел од снимањето, но локацијата не е ниту малку привлечна.

Таша завршила во затвор, иако според нејзината насмевка, се чини дека не и пречи воопшто.

„Време за затвор“, напишала Таша покрај селфито.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.