Јелена Карлеуша се врати на социјалните мрежи прв пат по смртта на нејзината мајка.

Ѕвездата на Инстаграм објави заедничка фотографија со Дивна Карлеуша која за неколку часа има повеќе од 60 илјади лајкови.

Дивна почина на 6-ти март 2019-година по долга битка со рак на белите дробови.

View this post on Instagram

🙏🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.