Јелена Карлеуша која се соочува со порно скандал се закани со голотија, но во Ѕвездите на Гранд.

Пејачката се скара со сите за натпреварувач, па рече дека може во студиото да направи шпага и тоа гола откако Саша и рече не можеш овде да правиш што сакаш Јелена и само ти да одлучуваш.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.