Нов еротски танц на Карлеуша од нејзината тераса, со кој ја „запали“ целата маса. Особено, откако на неколкупати и ѕирна голиот задник и во него длабоко врежаната танга, со кој фолк дивата предизвика нова експлозија на машки желби, копнежи и сништа.

Карлеуша го прифати предизвикот што и го поставија девојките од „Hurricane” да заигра на нивниот хит “Hasta la vista”, па самата предизвика вистинско цунами, што просто мами, по неколку пати да го погледнете нејзиниот „еротски танц“ на балконот, за потоа да можете мирно да му се препуштите на сонот!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.