Излишно е да се зборува колку Јелена Карлеуша вложува во својот стајлинг. Малкумина има од српската и македонската сцена кој би се осудил да се облече во паричиња какви што таа се осудува.

Овојпат изборот за позирање паднал во бело долго здолниште која совршена ја истакнува половината на Јелена, но за да биде се како што треба, контроверзната пејачка имаше и сребрен топ налик градник.

Во љубов со мојата внатрешна божица – напишала Ј.К. како коментар на фотографијата на која искусно позира.

 

View this post on Instagram

At peace with my inner Goddess

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.