Пејачката Јелена Розга деновиве се соочи со голем блам. Имено, на сред проба во студио во еден момент паднала од столица, па и се кренало здолништето под кое ѕиркале црните гаќички.

Таа и сама почнала да се смее додека нејзините нозе биле во воздух, па момците околу неа од бендот и помогнале да стане.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.