Во најновата емисија на „Блиц полиграф“ се најде пејачката Гоца Тржан која одговараше на разни прашања.

Во рамки на интервјуто пејачката откри дека станала блогерка затоа што на телевизија не и поставувале прашања која сакала да ги одговори.

 

 

На прашањето дали кога првпат го видела сопругот помислила дека е геј, таа одговори:

Не, мислев дека е млад и убав. А потоа помислив дека е геј, вели Тржан.

На прашањето дали некогаш сексуално го злоупотребувала сопруот, Гоца даде негативен одговор, кој се покажа како неточен.

Дали поради љубов за малку ќе сте банкротирале?

Не за малку да банкротирам, туку банкротирав….кога немаш пари за млеко… да“,  вели пејачката.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.