Го прашаа Бред дали ќе ја носи Џенифер на доделувањето на Оскарите, ова е одговорот

Ова е очигледно година на Бред Пит. Не само што тој освои три награди, туку можеби му се насмевнува и … Продолжи со читање Го прашаа Бред дали ќе ја носи Џенифер на доделувањето на Оскарите, ова е одговорот