Еден најголемите шармери во Холивуд, глумецот Бред Пит (57), реши да го смени својот имиџ, и како тоа да го направи најлесно, освен со нова фризура.

Папараците го фотографирале на излегување од канцеларија во Лос Анџелес, а тој бил во сосема лежерна облека; патики, искинати фармерки, широка јакна …

Сепак, она што никој не го пропушти е неговата нова „фризура“, особено кога се сврте.

Имено, еден од најубавите актери, верувале или не, има опашка!.

Новит имиџ сепак не ги воодушеви дел од неговите обожавателки.

Кој си ти, што направи со Бред?“, “Ова не му требаше“, “Каква му е оваа фризура“, беа дел од коментарите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.