Постарата ќерка на познатата убавица Моника Белучи и нејзиниот поранешен сопруг Винсент Касел е започна да го освојува светот на модата.

Моника Белучи важи за секс симбол на Холивуд, која со децении плени со нејзината убавина, која очигледно ја наследила нејзината ќерка.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.