Познатата водителка на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет пред 12 години се има пробано во улогата на актерка. Иако таа не добила една од главните улоги, Сања во филмот глумела девојка на еден од актерите.

Таа во актерските води не се пронајде, па не се задржа многу, но од тоа што може да се забележи е дека одлично се снаоѓа во оваа улога.

Видеото на кое можете да ја видите како изгледа пред 12 години е на 0:56 секунди.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.