Филмот „Hustler“ во кој игра Џенифер Лопез сигурно ќе биде омилен кај мажите. Во него Џеј Ло се појавува во најпровокативно издание и место гаѓички има еден конец на кој и пикаат пари.

Овој филм говори за група на стриптизети кои мамат богати клиенти. Филмот е работен по новинарски напис а авторката се противела бидејќи никој не ја прашал за дозвола

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.