Максимално возбудливата и долго очекуваната серија „Долина на волците„ почнува денеска премиерно да се прикажува на Алфа телевизија со почеток од 22:30ч. Серијата ќе оди секој ден во исто време.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.