Силвестер Сталоне објави видео снимка, која ја нарече „најјакото селфи“ бидејќи во истиот кадар се наоѓаат некои од најголемите актерски имиња во Холивуд.

Екипа каква што нема никаде. Ќе ми недостасува оваа група на луѓе – напиша актерот поd видеото кое за помалку од 24 часа собра повеќе од 3 милиони прегледи.

Во видеото покрај Силвестер Сталоне се наоѓаат и неговите славни колеги Арнолд Шварценегер, Мел Гибсон, Џејсон Стетам, Весли Снајпс, Харисон Форд, Антонио Бандерас…

Погледнете ја оваа екипа, најјакото селфи во светот – вели Сталоне на видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.