Соседите  на славната Анџелина Џоли раскажаа детали за актерката, за кои до сега не се познати во јавноста.

Соседите се пожалиле дека со ноќи неможат да спијат и нормално да седат на своите тераси, затоа што Анџелина е многу гласна.

Таа често вика на своите деца , поради што комшиите се загрижени.

Покрај тоа, тие раскажуваат дека актерката често и гласно комуницира со своите пријатели и дека неретко заедно се забавуваат во нејзиниот дом до раните утрински часови.

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.