Познатиот актер Теренс Ха реши повторно да се сврши со својата поранешна сопруга Мира Пак и така да му пружи на бракот уште една шанса.

Големата телевизиска и филмска ѕвезда својата поранешна, но и идна сопруга ја побарал за жена со дијамантски прстен од еден милион долари.

Парот се венча во 2013 година, но Мира поднела барање за развод две години подоцна. Во тоа време била трудна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.