Популарниот холивудскиот актер Бен Афлек и неговата девојка Ана де Армас се најдоа во малку непријатна ситуација пред влезот од нивниот дом, а папараците „на готовс“ го регистрираа тоа со објективот.

Популарните актери шетал со својот домашен миленик, но кога стигнале пред вратата на куќата од Бен, не можеле да ја отворат.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.