Ова е 42-годишната Халина Хачинс, жената што ја застрела Болдвин

РАНО утрово одекна веста дека познатиот холивудски актер Алек Болдвин за време на снимањето ја застрелал директорката на фотографија Халина … Продолжи со читање Ова е 42-годишната Халина Хачинс, жената што ја застрела Болдвин