Снимањето на продолжението на филмот „Knives out“ донесе многу холивудски ѕвезди во Белград, најновите посетители се Едвард Нортон и Кејт Хадсон.

Кејт Хадсон и Едвард Нортон го посетија музејот „Никола Тесла“, каде биле пречекани од директорката на музејот, Ивона Јевтиќ. Актерот Едвард Нортон пристигнал во музејот „Никола Тесла“ со својата сопруга, веднаш по Кејт.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Muzej Nikole Tesle (@teslamuzej)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Muzej Nikole Tesle (@teslamuzej)

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.