Од Брус Вилис до Вин Дизел – Холивуд е полн со згодни ќелави мажи, но и оние чиј шарм е во нивната фризура. Затоа, од сајтот „Брајт сајд“, решија да прикажат како би изгледале 15 ѕвезди без коса. Дали и вака изгледаат секси?

Бенедик Кумбербач
Џастин Тимберлејк
Џејсон Момоа
Езра Милер
Хенри Кавил
Хери Стајлс
Иан Самерхолдер
Крис Еванс
Леонардо Дикаприо
Ник Џонас
Рајан Рејнолдс
Роберт Патисон
Тимоти Шаламе
Зак Е

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.