Светски познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез би сакала да живее во мал град во Италија или од другата страна на светот, на Бали.

Таму ќе пронајдам нов еден живот што е малку поедноставен и пооригинален и ќе можам да возам велосипед, да купувам леб, да пазарувам на пазар…ќе можам да уживам во прекрасен поглед на маслиновите полиња. Имам такви фантазии, вели Лопез ви интервју за „Венити фер“.

Нејзина прва љубов се танцот и музиката, но глумата е вистинската љубов во мојот живот, додава таа.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.