Џејми Ли Кертис воодушевена од „Медена земја“: Совршен филм за овој момент!

Американската актерка Џејми ли Кертис преку „Твитер“ исрати пофалби за македонскиот филм „Медена земја“, нарекувајќи го совршен за овој момент. … Продолжи со читање Џејми Ли Кертис воодушевена од „Медена земја“: Совршен филм за овој момент!