Актерката Деми Мур (57)  изјави дека сѐ уште има трауми од бракот со Ештон Качер (42).

Деми беше во Брак со Качер од 2005 до 2013 година, а по разводот таа вели декса ѝ била потрбне сила да се бори со последиците од неговото однесување.

Таа раскажува дека Качер ја изневерувал и ја терал на секс во тројка, нешто на што се согласила иако не го сакала тоа.

Сакав да му докажам колку забавна можам да бидам, но знам дека тоа беше грешка. Беше толку понижувачки и одвратно, уште имам трауми од нашиот однос – веи Деми Мур.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.