Актерката реши да сподели што се случувало зад сцените на гламурозната вечер и на шега објасни дека воопшто не ѝ било лесно.

Џенифер сподели фотографија на која се гледа како седи испружено во автомобилот за да не го истутка фустанот.

„Без набори… потешко отколку што изгледа!“, стои во описот на нејзината објава.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.