Актерката Кортни Кокс ги изненади своите следбеници на Инстаграм со фотографија во џакузи со Дејвид Бекам. Но она што било изненадување за нејзините фанови било тотален шок за фановите на Бекамови иако Кокс објавила уште една фотографија, на која покраај нив двајцата во џакузито се и актерите Џеси Талер Фергусон и Ерик Стоунстрит од „Модерно семејство“.

 

View this post on Instagram

 

Too hot in the hot tub! #modernfamily

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

Така, на сите, па и на оние во шок, им станало јасно дека 44-годишниот поранешен фудбалер и 55-годишната ѕвезда од „Пријатели“ се на сет со стаатокот од екипата на „Модерно семејство“, една од омилените серии на Бекам.

Подоцна и Бекам објави фотографија на која заедно го читаат сценариото за своите улоги.

 

View this post on Instagram

 

I met a new FRIEND 🤩 today at work @courteneycoxofficial #modernfamily 😍

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Запознав нова ПРИЈАТЕЛКА на работа, се пошегувал, a Викторија покажала уште еднаш дека не е оптоварена со коментарот: Едвај чекам, бакнежи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.