Луна Џогани го снимала синот на Брена, Стефан Живојиновиќ па јавно и се обрати и и порача на Брена дека родила ангел.

Оваа изјава воопшто не им се допадна на фановите на пејачката и и порачаа на фолк дивата да си го чува својот син што подалеку од Луна.

Она што сите ги изненади и никој не очекуваше е дека Брена ќе возврати на тие коментари.

Почитувана Брено, чувајте го вашиот син што подалеку од будалите како Луна Џогани. Многу добро знаете каква е и што се правеше во Задруга“ беше еден од коментарите на социјалните мрежи.

 

Брена под овој коментар остави емитикон во знак на „лајк“ односно дека и се допаѓа коментарот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.