Лепа Брена и Боба Живојиновиќ прославија 30 години брак. Но, малкумина знаат дека славниот тенисер пред Брена имаше сопруга со која го има синот Филип.

Зорица ја остави поради Брена а таа сега живее во САД. Иако своевремено не  беа во добри односи сега Брена и Зорица важат за добри пријателки.

Сите тројца беа и на свадбата на Филип и на Александра Пријовиќ минатата година а младенците често ги посетуваат во САД.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.