Деновите во изолација бавно поминуваат и за водителката и лото-девојка Марјна Станојковска. Русокосата убавица од екраните преку „Инстаграм“ призна што посакува – ЛЕТО.

 

View this post on Instagram

 

Take us back to vacay days 🏝 #wishingforsummer

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.